ACO Tekstil Heimtextil Russia 2012 Fuar'ında...

99 Bg
OTTIMO markası altında satışını gerçekleştiren firma, Hiemtextile Russia Fuarına ACO Tekstil adıyla ilk kez katıldı.26-28 Eylül 2012 tarihlerinde Moskova'da gerçekleştirilen Heimtextile Russia 2012 Fuar'ında ACO Tekstil ürünlerini başarıyla sergiledi.

OTTIMO markasıyla adını dillerden düşürmeyen özenli tasarımlara sahip firmanın başarılı ürünleri, fuardaki müşterilerin gözünden kaçmadı. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firma ilk olarak kârını değil "devamlı müşteri” sahibi olmayı amaçlıyor.ACO Tekstil İhracat Müdürü Can Albayrak Trtex.com'un yaptığı röportajda ;

"Hiemtextile Russia Fuarı tatmin edici bir fuar. Ruslar renkli, gösterişli ürünlerden hoşlanıyorlar. Lakin bundan sonra Rus, Türk, Amerikalı diye ayırt etmememiz gerekiyor. Belli eğitim, belli kültür ve belli paranın getirdiği ortamlara girip çıkmakla ortak bir anlayış oluşmaya başlıyor. Bazı ürünlerin ortak olarak Rusya'da, İngiltere'de hatta Çin'de belli zümreye aynı şekilde hitap ettiğini görüyoruz.

Yani belli bir kalite var ve o kalite dünyanın her yerinde alıcısını buluyor. Bizde orta ve üst grubu hedefleyen bir firma olduğumuz için genellikle aynı koleksiyonu hemen hemen her yerde pazarlama şansı buluyoruz.”  şeklinde konuştu.


© 2012 ACO BOYA KİMYA İNŞAAT TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
YUKARI DUDULLU MAHALLESİ NATO YOLU CAD. UZMAN SOK
NO 5 KAT 1 ÜMRANİYE İSTANBUL